کاربر گرامی از اینکه آتی وب را به عنوان سرویس دهنده خود انتخاب کردید سپاسگذاریم، این بخش برای نیروی فنی آتی وب میباشد، برای ثبت نام از منوی پشتیبانی/آموزش استفاده فرمایید.

نحوه پشتیبانی بعد از طراحی

 


سایت نیاز به نگهداری دارد و پشتیبانی سایت از طراحی سایت مهم تر می باشد. زمانی که طراحی وب سایت انجام گردید پس از آن نیروهای پشتیبانی وب سایت می بایست صحت عملکرد وب سایت را تضمین نمایند و در صورت بروز خطا در وب سایت مشکلات به وجود آماده را مرتفع نمایند. آنلاین بودن وب سایت هم به دامنه و هاستینگ وب سایت و هم به وب سایت طراحی شده بستگی دارد و در صورتی که مشکلی برای یکی از این موارد به وجود آید ممکن است سایت شما بارگذاری نگردد. بهتر است طراحی وب سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به یک شرکت واگذار نمایید تا مسئولیت وب سایت بر عهده یک مجموعه باشد و در صورت بروز مشکل بتوانید مورد را از همان مجموعه پیگیری نمایید.

در صورتی که کار طراحی سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را در شرکت های مختلف انجام دهید در موقع بروز خطا معمولا سرور خطا را از بابت وب سایت طراحی شده و طراح وب سایت خطا را از سمت سرور اعلام می نماید و در نتیجه در رفع عیب وب سایت سر در گم خواهید شد و بنابراین بهتر است شرکت طراح سایت و همچنین ارائه دهنده خدمات دامنه و هاست شما یک شرکت باشد.

پشتیبانی وب سایت های طراحی شده معمولا به صورت سالیانه می باشد که در سال های آینده نیز قابل تمدید می باشد و در طول مدت پشتیبانی سایت شرکت طراح و پشتیبان وب سایت در صورت بروز خطا مشکلات وب سایت را بر طرف می نماید. تغییرات جزو خدمات پشتیبانی نبوده است و در صورتی که در مدت زمان پشتیبانی نیاز به تغییراتی در وب سایت بود برای اعمال تغییرات در وب سایت هزینه جداگانه در نظر گرفته می شود.

قبل از واگذاری پروژه طراحی سایت خود به یک شرکت طراحی سایت حتما از نحوه پشتیبانی شرکت اطلاع حاصل نمایید و کیفیت پشتیبانی شرکت را از سایت های قبلی طراحی شده شرکت جویا شوید و بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید تا از اعتبار بالایی برخوردار باشد. اعتبار یک شرکت طراحی وب سایت به سابقه شرکت، تعداد پروژه های انجام شده و همچنین کیفیت پروژه های انجام شده مربوط می باشد.

بروز خطا و مشکلات در وب سایت همیشه اجتناب ناپذیر است و ممکن است برخی از زمان ها رفع عیب یک سایت چندین ساعت به درازا بکشد اما تیم پشتیبانی شما می بایست احساس مسئولیت در مورد کسب و کار شما داشته باشد و در صورت بروز خطا در وب سایت تمام تلاش خود را در رفع مشکل به کار گیرد.

مورد دیگری که در مدت زمان پشتیبانی حتما می بایست توسط شرکت پشتیبان وب سایت انجام شود امن سازی و انجام به روز رسانی های لازم در وب سایت می باشد. معمولا طی گذر زمان حفره های امنیتی و مشکلات وب سایت خود را نشان می دهند که ممکن است از دید شما مالک وب سایت نیز پنهان باشد و شرکت طراحی وب سایت می بایست در صورت نیاز حتما پروژه های تحت پشتیبانی خود را به روز رسانی نماید تا در آینده وب سایت دچار مشکلات امنیتی و بهینه سازی نگردد.

طراحی وب سایت یک بار و طی مدت زمان کوتاهی انجام می گردد حال آنکه پشتیبانی وب سایت در طول زمان می بایست انجام گردد . نگهداری وب سایت به همان اندازه طراحی سایت اهمیت دارد پس بنابراین برای انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت هم کیفیت پروژه ها طراحی شده و هم کیفیت پشتیبانی سایت های اینترنتی را مد نظر قرار دهید.

به این منظوردر آتی وب پرتالی برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان طراحی گردیده است که شما میتوانید از قسمت پرتال مشتریان ثبت نام کرده و از آموزش رایگان (بدون نیاز به علم برنامه نویسی) برای ویرایش سایت خود و قسمت پشتیبانی وب سایت به صورت 24 ساعته بهره مند شوید، و همچنین در ساعات اداری از طریق تلفن های ثبت شده در وب سایت با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.