کاربر گرامی از اینکه آتی وب را به عنوان سرویس دهنده خود انتخاب کردید سپاسگذاریم، این بخش برای نیروی فنی آتی وب میباشد، برای ثبت نام از منوی پشتیبانی/آموزش استفاده فرمایید.

مدیریت تبلیغات مجازی و برند سازی


همانطور که می دانیم برند یک واژه و نام تجاری ست که جای خود را در ذهن عموم مردم باز کرده و در خاطر آنها هک شده است. برند می تواند با افزایش تمرکز و آگاهی مصرف کننده نسبت به یک محصول یا خدمت، موجب رشد سهم بازار شود و با ایجاد و احساس تعلق و نزدیکی در مصرف کنندگان زمینه ساز تکرار خرید آن ها گردد. به عنوان یک تعریف کلی می توان گفت برندسازی، فرآیند منظمی است که به منظور ایجاد آگاهی، تمایز و افزایش وفاداری مشتری استفاده می شود.
انتخاب نام موثر برای برند، ایجاد طبقه بندی جدید، انتخاب رنگ برند و طراحی لوگو برای آن، بسط برند یا محدود نمودن دامنه تمرکز، عمق و ارزش برند، روابط عمومی، رویدادسازی، تبلیغات و… می‌باشد.

هدف اصلی از برند سازی یک محصول، خدمت یا سازمان، ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در مشتریان است، تا جایی که رفع نیازهای خود را در گرو مراجعه به شما بدانند. برند سازی، استفاده از هر فرصتی است تا بگوییم چرا مردم باید یک برند یا نام تجاری را نسبت به سایر برندها انتخاب نمایند. قبل از شروع یک فعالیت جدی اقتصادی یا اجتماعی آغاز می شود و تا آخرین روزی که آن فعالیت پابرجاست ادامه می یابد. در عمل، مدیریت برند پایه و اساس مناسبی را برای بازاریابی و ارتباطات شما ایجاد خواهد کرد.


هدف ما ایجاد یک بستری مناسب برای کسب و کار شماست که در فضای مجازی از تجربه ایی ک ما در این سال ها بدست اورده ایم سهیم باشید و دیگر نیازی به مدیر تبلیغات و بهینه سازی برای شرکت یا کسب و کار خود را نخواهید داشت.

تبلیغات هدفمند چیست؟

شکی نیست که هرکالا و خدمتی که تولید و عرضه میشود نیازمند به خریدار ویا همان مشتری است که این مشتری در دنیای تبلیغات و رسانه اصطلاحاً مخاطب نامیده می شود.وباز شکی نیست که اگر خدمت و یا کالایی بیشترین مشتری و فروش را داشته باشد بازهم بدون داشتن یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با مخاطبین خود نمی تواند در میان لشکری از رقیبان و فعالین اقتصادی جامعه مدت زیادی دوام آورد و کمی غفلت از ارتباط با مخاطب کافیست تا تولید کننده دیگری از راه رسیده و گوی سبقت را از وی برباید.

از آن گذشته تجربه ثابت نموده که بتدریج و با گذشت زمان  ذائقه مشتری ها دستخوش تغییرات گشته و از اینروی مدام از تعداد مشتری های قدیم کاسته می گردد بنابرین تولید کنندگان نیز مدام باید بدنبال جذب مشتریان جدیدتری برای کالا و یا خدمات خود باشند و همینجاست که تبلیغات ضرورت و اهمیت خود را نشان می دهد.

به همین دلیل اطلاع رسانی وتبلیغات امری اجتناب ناپذیر است که هرفعالی در دنیای بزرگ و پیچیده اقتصاد باید همیشه مدنظر داشته باشد.وبی شک تبلیغاتی مؤثر و مفید است که از کانالی درست و با شیوه ای مناسب و بجا صورت بگیرد.

دنیای ما پرشده است از سایت های تبلیغاتی ریز و درشت که همه روزه بصورت قارچ گونه پدیدار می شوند ولی آیا میشود به همه اعتماد کرد؟

از صفر تا صد فضای مجازی را به ما بسپارید و تیم ما در کنار شما کلیه کارهای مجازی شرکت شما را با راهی درست و هزینه ای کمتر برای شما انجام خواهد داد.

اکثر شرکت ها کارمندی را برای تبلیغات مجازی خود استخدام مینمایند که شما میتوانید با اعتماد به ما هزینه و دردسرهای استخدام یک نیروی جدید را به حداقل برسانید، کلیه فضای مجازی کسب و کار خود را از قبیل: طراحی لوگو، برند سازی، پشتیبانی کامل از وب سایت و محصولات خود و کانال های اجتمایی، نظیر تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و ....، همچنین تبلیغات و بهینه سازی در لینک هایی ک قبلا مورد آزمون قرار گرفته است و مواردی بی شمار که برای شما به طور کامل شرح داده خواهد شد.