کاربر گرامی از اینکه آتی وب را به عنوان سرویس دهنده خود انتخاب کردید سپاسگذاریم، این بخش برای نیروی فنی آتی وب میباشد، برای ثبت نام از منوی پشتیبانی/آموزش استفاده فرمایید.

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل


سوالی که در ذهن بسیاری از افراد شکل می گیرد این است که هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل بر چه اساسی محاسبه می شود و چگونه می توانند برآورد قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل مورد نظر خود را داشته باشند. طراحی اپلیکیشن موبایل مشابه سایر کارهای خدماتی دیگر مانند طراحی سایت و... تعرفه مشخص و ثابتی ندارد و با توجه به تعریفی که از پروژه انجام می شود و زمانی که طراح برای یک پروژه می گذارد محاسبه می گردد.

به غیر از فاکتور زمان، شرکتی که کار طراحی را انجام می دهد نیز بر اساس استانداردها و تجربه ای که دارد تعرفه های خاص خود را مشخص می کند. بنابراین می توان به طور خلاصه اینطور در نظر گرفت که معیار ثابت و مشخصی برای تعیین تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل وجود ندارد. هدف از این مقاله در سایت آتی وب مشخص نمودن پارامترهای تاثیر گذار در قیمت ساخت اپلیکیشن های اندروید و IOS است و در این مطلب سعی میکنیم اطلاعات فنی لازم جهت انتخاب مجری مناسب در این زمینه را به شما ارائه دهیم. با توجه به مواردی که ذکر گردید به طور خلاصه موارد زیر در تعرفه تاثیر گذار هستند:

 

 

 

   زمان انجام پروژه
    تجربه شرکت مجری و تعرفه خاصی که هر شرکت بر اساس آن قیمت را مشخص می کند
    تکنولوژی انجام کار
    گرافیک و طراحی UI و UX اپلیکیشن موبایل
    نحوه اتصال اپلیکیشن موبایل به سرور
    استفاده از ساختارهای آماده یا طراحی اختصاصی


ولی در کل پیشنهاد ما به شما داشتن یک وب سایت ریسپانسیو و واکنش گراست برای اینکه هم کار یک وب سایت پویا را برای شما انجام میدهد هم با نسخه موبایل شما چه ای او اس باشد چه اندروید به خوبی سازگاری دارد و احتیاجی به نصب ان در موبایل یا در قرار گرفتن در بازارهای اپلیکیشنی را هم ندارد، این کار در هزینه هم برای شما بهتر خواهد بود و سردرگمی ساخت سایت و اپلیکیشن اندروید و ای او اس را  به صورت همزمان را از بین خواهد برد.


اما برای کسانی که احتیاج مبرم به طراحی اپلیکیشن دارند باید عرض شود که هزینۀ طراحی نرم‌افزار اندروید ویژۀ وب سایت  نیاز به بررسی کارشناسان فروش دارد برای دریافت هزینه طراحی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.